Schedule

Pool Play & Box Bracket

14U Schedule

Friday, November 18, 2022
Game Time Location Team Score Team
P1 4:00 PM Space Coast – Red Rawlings Finesse 14u-Hool Sparks 14u Red
P13 4:00 PM Space Coast – Red Wilson New Lenox Lightning JS Lady Gators Jackson 14u
P14 4:00 PM Space Coast – Girls Stadium Team Long Island Select Crush Tidal Wave
P2 6:00 PM Space Coast – Red Wilson Thunderbolts Pynes Team Long Island Select
P5 6:00 PM Space Coast – Red Rawlings Sparks 14u Red Crush Tidal Wave
P20 6:00 PM Space Coast – Girls Stadium Finesse 14u-Hool New Lenox Lightning JS
P7 8:00 PM Space Coast – Girls Stadium Thunderbolts Pynes Lady Gators Jackson 14u
Saturday, November 19, 2022
Game Time Location Team Score Team
P17 8:00 AM Space Coast – Girls Stadium New Lenox Lightning JS Sparks 14u Red
P18 10:00 AM Space Coast – Girls Stadium Thunderbolts Pynes Finesse 14u-Hool
P16 12:00 PM Space Coast – Girls Stadium Lady Gators Jackson 14u Team Long Island Select
P19 2:00 PM Space Coast – Girls Stadium Sparks 14u Red Lady Gators Jackson 14u
P10 4:00 PM Space Coast – White DeMarini Lady Gators Jackson 14u Crush Tidal Wave
P11 4:00 PM Space Coast – Girls Stadium Thunderbolts Pynes New Lenox Lightning JS
P12 4:00 PM Space Coast – White Marucci Finesse 14u-Hool Team Long Island Select
P6 6:00 PM Space Coast – White Easton Team Long Island Select New Lenox Lightning JS
P21 6:00 PM Space Coast – Girls Stadium Thunderbolts Pynes Crush Tidal Wave
P8 8:00 PM Space Coast – Girls Stadium Crush Tidal Wave Finesse 14u-Hool
Sunday, November 20, 2022
Game Time Location Team Score Team
P4 8:00 AM Space Coast – Girls Stadium Lady Gators Jackson 14u Finesse 14u-Hool
P9 10:00 AM Space Coast – Girls Stadium Team Long Island Select Sparks 14u Red
P3 12:00 PM Space Coast – Girls Stadium Crush Tidal Wave New Lenox Lightning JS
P15 12:00 PM Space Coast – White Rawlings Sparks 14u Red Thunderbolts Pynes

16U/18U Pools

A
Team W L T P

RD

RS

RA

Top Gun 16u National-Slezak 0 0 0 0 0 0 0
Turnin2 National Maloney 18u 0 0 0 0 0 0 0
Ohio Outlaws National-Leggins 18u 0 0 0 0 0 0 0
Palm Beach Bandits 18u-Select 0 0 0 0 0 0 0
B
Team W L T P

RD

RS

RA

New Lenox Lightning PT 0 0 0 0 0 0 0
Ohio Outlaws-Accord 0 0 0 0 0 0 0
Sparks Gold 18u 0 0 0 0 0 0 0
Top Gun 18 National 0 0 0 0 0 0 0
C
Team W L T P

RD

RS

RA

Finesse 16u-Burras 0 0 0 0 0 0 0
Team Long Island 2024 0 0 0 0 0 0 0
Atlanta Vipers-Hudson 0 0 0 0 0 0 0
Ohio Hawks-Lenos 18U 0 0 0 0 0 0 0
D
Team W L T P

RD

RS

RA

Indiana Bombers Gold 16u 0 0 0 0 0 0 0
Top Gun National 0 0 0 0 0 0 0
Finesse 18u-Dreher/Peters 0 0 0 0 0 0 0
Florida Thunderbolts-Rodriguez 0 0 0 0 0 0 0
E
Team W L T P

RD

RS

RA

Finesse 16u-Filipiak 0 0 0 0 0 0 0
Top Gun 16u National-Sciara 0 0 0 0 0 0 0
Sparks 18u-Premier 0 0 0 0 0 0 0
Team Long Island Premier 0 0 0 0 0 0 0
F
Team W L T P

RD

RS

RA

Florida Thunderbolts 2024 – Gatewood 0 0 0 0 0 0 0
Rock Gold 16u Conrad 0 0 0 0 0 0 0
New Lenox Lightning MD 0 0 0 0 0 0 0
Michigan Storm 18u 0 0 0 0 0 0 0
G
Team W L T P

RD

RS

RA

Finesse 16u-Hoverman 0 0 0 0 0 0 0
Florida Thunderbolts 07 – Gatewood 0 0 0 0 0 0 0
Florida Storm Cottrill 0 0 0 0 0 0 0
New Lenox Lightning-18u Gold Abbott 0 0 0 0 0 0 0
H
Team W L T P

RD

RS

RA

Finesse 16u-Langlois 0 0 0 0 0 0 0
New Lenox Lightning EK 0 0 0 0 0 0 0
Lady Gators Jackson 18U 0 0 0 0 0 0 0
Top Gun 17 National 0 0 0 0 0 0 0

16U/18U Schedule

Friday, November 18, 2022
Game Time Location Team Score Team
P1 4:00 PM Space Coast – Blue Rawlings Sparks 18u-Premier Top Gun 16u National-Sciara
P2 4:00 PM Space Coast – Blue Easton Team Long Island Premier Finesse 16u-Filipiak
P3 4:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Florida Thunderbolts 2024 – Gatewood Rock Gold 16u Conrad
P4 4:00 PM Space Coast – Blue Marucci New Lenox Lightning MD Michigan Storm 18u
P5 4:00 PM Space Coast – White Rawlings Turnin2 National Maloney 18u Top Gun 16u National-Slezak
P6 4:00 PM Space Coast – White Easton Ohio Outlaws National-Leggins 18u Palm Beach Bandits 18u-Select
P7 4:00 PM Space Coast – White Marucci Sparks Gold 18u New Lenox Lightning PT
P8 4:00 PM Space Coast – White DeMarini Top Gun 18 National Ohio Outlaws-Accord
P9 6:00 PM Space Coast – White Rawlings Atlanta Vipers-Hudson Finesse 16u-Burras
P10 6:00 PM Space Coast – White Easton Ohio Hawks-Lenos 18U Team Long Island 2024
P12 6:00 PM Space Coast – White DeMarini Finesse 18u-Dreher/Peters Top Gun National
P13 6:00 PM Space Coast – White Marucci Florida Thunderbolts-Rodriguez Indiana Bombers Gold 16u
P14 6:00 PM Space Coast – Blue Rawlings New Lenox Lightning-18u Gold Abbott Florida Storm Cottrill
P15 6:00 PM Space Coast – Blue Easton Florida Thunderbolts 07 – Gatewood Finesse 16u-Hoverman
P16 6:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Lady Gators Jackson 18U Finesse 16u-Langlois
P17 6:00 PM Space Coast – Blue Marucci Top Gun 17 National New Lenox Lightning EK
Saturday, November 19, 2022
Game Time Location Team Score Team
P18 8:00 AM Space Coast – Blue Rawlings Top Gun 18 National New Lenox Lightning PT
P19 8:00 AM Space Coast – Blue Easton Sparks Gold 18u Ohio Outlaws-Accord
P20 8:00 AM Space Coast – Blue Louis Slugger Palm Beach Bandits 18u-Select Turnin2 National Maloney 18u
P21 8:00 AM Space Coast – Blue Marucci Top Gun 16u National-Slezak Ohio Outlaws National-Leggins 18u
P22 8:00 AM Space Coast – White Rawlings Michigan Storm 18u Florida Thunderbolts 2024 – Gatewood
P23 8:00 AM Space Coast – White Easton New Lenox Lightning MD Rock Gold 16u Conrad
P24 8:00 AM Space Coast – White DeMarini Finesse 16u-Filipiak Sparks 18u-Premier
P25 8:00 AM Space Coast – White Marucci Team Long Island Premier Top Gun 16u National-Sciara
P26 10:00 AM Space Coast – Blue Rawlings Finesse 18u-Dreher/Peters Indiana Bombers Gold 16u
P27 10:00 AM Space Coast – Blue Easton Florida Thunderbolts-Rodriguez Top Gun National
P28 10:00 AM Space Coast – Blue Louis Slugger Team Long Island 2024 Atlanta Vipers-Hudson
P29 10:00 AM Space Coast – Blue Marucci Finesse 16u-Burras Ohio Hawks-Lenos 18U
P30 10:00 AM Space Coast – White Rawlings New Lenox Lightning EK Lady Gators Jackson 18U
P31 10:00 AM Space Coast – White Easton Finesse 16u-Langlois Top Gun 17 National
P32 10:00 AM Space Coast – White DeMarini Finesse 16u-Hoverman New Lenox Lightning-18u Gold Abbott
P33 10:00 AM Space Coast – White Marucci Florida Storm Cottrill Florida Thunderbolts 07 – Gatewood
P34 12:00 PM Space Coast – Blue Rawlings Turnin2 National Maloney 18u Ohio Outlaws National-Leggins 18u
P35 12:00 PM Space Coast – Blue Easton Top Gun 16u National-Slezak Palm Beach Bandits 18u-Select
P36 12:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Top Gun 18 National Sparks Gold 18u
P37 12:00 PM Space Coast – Blue Marucci Ohio Outlaws-Accord New Lenox Lightning PT
P38 12:00 PM Space Coast – White Rawlings Sparks 18u-Premier Team Long Island Premier
P39 12:00 PM Space Coast – White Easton Top Gun 16u National-Sciara Finesse 16u-Filipiak
P40 12:00 PM Space Coast – White DeMarini Florida Thunderbolts 2024 – Gatewood New Lenox Lightning MD
P41 12:00 PM Space Coast – White Marucci Rock Gold 16u Conrad Michigan Storm 18u
P42 2:00 PM Space Coast – Blue Rawlings Florida Thunderbolts-Rodriguez Finesse 18u-Dreher/Peters
P43 2:00 PM Space Coast – Blue Easton Indiana Bombers Gold 16u Top Gun National
P44 2:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Atlanta Vipers-Hudson Ohio Hawks-Lenos 18U
P45 2:00 PM Space Coast – Blue Marucci Finesse 16u-Burras Team Long Island 2024
P46 2:00 PM Space Coast – White Rawlings Top Gun 17 National Lady Gators Jackson 18U
P47 2:00 PM Space Coast – White Easton New Lenox Lightning EK Finesse 16u-Langlois
P48 2:00 PM Space Coast – White DeMarini Florida Thunderbolts 07 – Gatewood New Lenox Lightning-18u Gold Abbott
P49 2:00 PM Space Coast – White Marucci Finesse 16u-Hoverman Florida Storm Cottrill
B9 4:00 PM Space Coast – Blue Rawlings A 3rd Place B 3rd Place
B10 4:00 PM Space Coast – Blue Easton C 3rd Place D 3rd Place
B13 4:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger A 4th Place B 4th Place
B14 4:00 PM Space Coast – Blue Marucci C 4th Place D 4th Place
B25 4:00 PM Space Coast – White Rawlings E 3rd Place F 3rd Place
B26 4:00 PM Space Coast – White Easton G 3rd Place H 3rd Place
B1 6:00 PM Space Coast – Blue Rawlings A 1st Place B 1st Place
B2 6:00 PM Space Coast – Blue Easton C 1st Place D 1st Place
B5 6:00 PM Space Coast – White Rawlings A 2nd Place B 2nd Place
B17 6:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger E 1st Place F 1st Place
B18 6:00 PM Space Coast – Blue Marucci G 1st Place H 1st Place
B21 6:00 PM Space Coast – White DeMarini E 2nd Place F 2nd Place
B22 6:00 PM Space Coast – White Marucci G 2nd Place H 2nd Place
B6 8:00 PM Space Coast – Blue Rawlings C 2nd Place D 2nd Place
B29 8:00 PM Space Coast – Blue Easton E 4th Place F 4th Place
B30 8:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger G 4th Place H 4th Place
Sunday, November 20, 2022
Game Time Location Team Score Team
B11 8:00 AM Space Coast – Blue Easton Bracket Loser B9 Bracket Loser B10
B12 8:00 AM Space Coast – Blue Rawlings Bracket Winner B9 Bracket Winner B10
B15 8:00 AM Space Coast – White Easton Bracket Loser B13 Bracket Loser B14
B16 8:00 AM Space Coast – White Rawlings Bracket Winner B13 Bracket Winner B14
B27 8:00 AM Space Coast – Blue Marucci Bracket Loser B25 Bracket Loser B26
B28 8:00 AM Space Coast – Blue Louis Slugger Bracket Winner B25 Bracket Winner B26
B31 8:00 AM Space Coast – White Marucci Bracket Loser B29 Bracket Loser B30
B32 8:00 AM Space Coast – White DeMarini Bracket Winner B29 Bracket Winner B30
B3 10:00 AM Space Coast – Blue Easton Bracket Loser B1 Bracket Loser B2
B4 10:00 AM Space Coast – Blue Rawlings Bracket Winner B1 Bracket Winner B2
B7 10:00 AM Space Coast – White Easton Bracket Loser B5 Bracket Loser B6
B8 10:00 AM Space Coast – White Rawlings Bracket Winner B5 Bracket Winner B6
B19 10:00 AM Space Coast – Blue Marucci Bracket Loser B17 Bracket Loser B18
B20 10:00 AM Space Coast – Blue Louis Slugger Bracket Winner B17 Bracket Winner B18
B23 10:00 AM Space Coast – White Marucci Bracket Loser B21 Bracket Loser B22
B24 10:00 AM Space Coast – White DeMarini Bracket Winner B21 Bracket Winner B22
B47 12:00 PM Space Coast – Blue Marucci Bracket Winner B12 Bracket Winner B28
B48 12:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Bracket Loser B12 Bracket Loser B28
B49 12:00 PM Space Coast – Blue Easton Bracket Winner B11 Bracket Winner B27
B50 12:00 PM Space Coast – Blue Rawlings Bracket Loser B11 Bracket Loser B27
B54 12:00 PM Space Coast – White Marucci Bracket Winner B16 Bracket Winner B32
B55 12:00 PM Space Coast – White DeMarini Bracket Loser B16 Bracket Loser B32
B56 12:00 PM Space Coast – White Easton Bracket Winner B15 Bracket Winner B31
B33 2:00 PM Space Coast – Girls Stadium Bracket Winner B4 Bracket Winner B20
B34 2:00 PM Space Coast – Blue Easton Bracket Loser B4 Bracket Loser B20
B35 2:00 PM Space Coast – Blue Louis Slugger Bracket Winner B3 Bracket Winner B19
B36 2:00 PM Space Coast – Blue Marucci Bracket Loser B3 Bracket Loser B19
B40 2:00 PM Space Coast – White Rawlings Bracket Winner B8 Bracket Winner B24
B41 2:00 PM Space Coast – White Easton Bracket Loser B8 Bracket Loser B24
B42 2:00 PM Space Coast – White DeMarini Bracket Winner B7 Bracket Winner B23
B43 2:00 PM Space Coast – White Marucci Bracket Loser B7 Bracket Loser B23
B57 2:00 PM Space Coast – Blue Rawlings Bracket Loser B15 Bracket Loser B31
Space Coast

About Us